Aktualności

DCIM101GOPRO

Spływ kajakowy dla Architektów

Dnia 5 września 2014 roku zorganizowaliśmy spływ kajakowy dla Architektów. Płynęliśmy rzeką Korytnica na odcinku Drawno – Bogdanka i przez blisko pięć godzin przepłynęliśmy 18km. Następnie przejechaliśmy do ośrodka wypoczynkowego Natur Sport w Człopie, gdzie spędziliśmy popołudnie i wieczór przy ognisku. Dziękujemy Architektom oraz Właścicielom ośrodka za świetną zabawę!

Czytaj więcej
płytki szczecin

Climatica Ceramiche

16.04.2014 Do naszej oferty doszła nowa włoska fabryka płytek ceramicznych CLIMATICA. Płytki wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Jesteśmy  i bedziemy jedynym importerem w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy Architektów wnętrz oraz Klientów z całej Polski. Fabryka nas równiez promuje co można zobaczyć klikając na poniższy link: http://www.climaticaceramiche.it/?p=1218

Czytaj więcej
b213

Spotkanie z Architektami

04.04.2014 Dnia 3 kwietnia w naszej firmie odbyło sie spotkanie z Architektami. Celem spotkania było zaprezentowanie produktów marki Duravit oraz Graff. Odwiedziło nas jedenastu Architektów. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Czytaj więcej
205

Włoskie grzejniki Irsap

25.02.2014 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowej ekspozycji włoskiego producenta grzejników Irsap. Na ekspozycji znajduje się 8 modeli grzejników dekoracyjnych w różnych kolorach. Grzejniki Irsap znajdą zastosowanie zarówno w łazienkach jak i nowocześnie urządzonych salonach, czy też sypialniach.

Czytaj więcej
206

Duravit

25.02.2014 Miło nam Państwa poimformować, iż od kilku dni jesteśmy bezpośrednim odbiorcą marki Duravit. Zamówiliśmy sporą ekspozycję i mamy na celu stworzenie „Studia Duravit”. Będzie to największa ekspozycja tego producenta w Szczecinie. Będziecie mogli Państwo obejrzeć większość topowych modeli ceramiki Duravit. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Czytaj więcej
b196

Szkolenie dla glazurników

25.02.2014 Na poczatku lutego w siedzibie firmy odbyło się szkolenie dla glazurników z zakresu produktów do układania płytek włoskiego producenta Techokolla. Odwiedziło nas trzydziestu Wykonawców. Szkolenie prowadził Radosław Kościuczenko z firmy Bauteco wraz z Robertą De Iuliis z firmy Technokolla. Celem szkolenia było zapoznanie Wykonawców z produktami firmy, gdyż jest to nowy produkt w ofercie […]

Czytaj więcej
studio1

Nowe Studio

25.02.2014 Od początku grudnia 2013 sedziba firmy Moderno mieści się na starówce przy ulicy Nowy Rynek 7. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego studia. Zwiększylismy swoją powierzchnię do 120m2 w związku z czym nasza ekspozycja jest bardziej rozbudowana.

Czytaj więcej

Lastadia

30.07.2014 Firma Moderno za posrednictwem firmy Bokaro wyposażyła łazienki biurowca Lastadia wybudowanego na Łasztowni w płytki ceramiczne hiszpańskiego producenta COBSA. Łączna ilość sprzedanych płytek to ponad 2 tys m2.

Czytaj więcej
194

Tau Ceramica

30.07.2014 Od piątku na naszej ekspozycji można zobaczyć blisko 40 nowych wzorów gresów półpolerowanych oraz polerowanych z oferty hiszpańskiegop producenta Tau Ceramica. Zapraszamy do zpoznania się z ofertą. http://www.tauceramica.com  

Czytaj więcej
192

Intermatex

30.07.2014 Na naszej ekspozycji pojawiła się nowa fabryka Intermatex. Producent oferuje gresy w bardzo atrakcyjnych cenach oraz kilku formatach: 30×30; 30×60; 60×60; 45×90. Gresy Intermatex ze wzgledu na swoja cenę są alternatywnym produktem dla gresów polskich producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. www.intermatex.com

Czytaj więcej

Strona: 1 2