Moderno-wnetrza.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Czym wyróżniają się lodówki Side by Side?

Czym wyróżniają się lodówki Side by Side?

Wybór nowej lodówki to nie lada wyzwanie. Pod uwagę należy brać nie tylko nasze osobiste preferencje, ale również potrzeby innych domowników. Na szczęście na rynku dostępne są przeróżne modele lodówek wykorzystujące nowoczesne rozwiązania i technologie, które nie były nam znane jeszcze kilka lat temu. Czy wiesz jednak, czym wyróżniają się lodówki Side by Side od marki Samsung? Sprawdź, jakie są ich najważniejsze parametry!

Duże lodówki – czy warto?

Jak zostało już wspomniane, potrzeby domowników mogą być różne, dlatego nie istnieje jeden model lodówki, który sprawdzi się u każdego. W pierwszej kolejności warto jednak zastanowić się nad tym, jaki rozmiar powinno mieć urządzenie. Nie można zapominać o takich czynnikach jak dostępność wolnej przestrzeni w kuchni (by ustawić lodówkę w miejscu z łatwym dostępem do urządzenia) oraz zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście potrzebujemy dużego zamrażalnika bądź też wielu półek do przechowywania.

Okazuje się jednak, że duże lodówki cieszą się niemałą popularnością. Ciekawym wyborem w tej kwestii są m.in. lodówki Side by Side od marki Samsung.

Side by Side – lodówka z nowoczesnymi funkcjami

Czy znasz już lodówki Side by Side od marki Samsung? W tej kategorii użytkownik ma do wyboru przeróżne modele, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami. Inne są na przykład dostępne pojemności oraz zastosowane w urządzeniach technologie.

Użytkownik może zdecydować, który wariant będzie dla niego najlepszy. To, co  w szczególności wyróżnia warianty Side by Side, to niesamowita pojemność. W dużej mierze jest to zasługa technologii SpaceMax™. Możemy przechowywać w lodówce więcej dzięki cienkim ściankom, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni.

Lodówka Side by Side czarna, biała czy srebrna? Kwestie wizualne również są ważne dla wielu użytkowników, dlatego i w tym przypadku można wybierać! Ciekawym rozwiązaniem jest natomiast obecna w tych modelach technologia No Frost. Zapewnia ona odpowiednie warunki wilgotności wewnątrz komór, dzięki czemu nie musimy odmrażać lodówki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lodówki?

Niezależnie od tego, czy Twoim wyborem jest lodówka Samsung Side by Side z kostkarką, czy może mniejsze urządzenie, podczas zakupu warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Nie tylko rozmiar lodówki ma znaczenie, ponieważ równie istotne są kwestie związane z oszczędzaniem energii. O czym dokładnie mowa?

Przykładem może być tutaj marka Samsung. Tryb AI Energy Mode pozwala zoptymalizować pracę urządzenia tak, aby zużywać do 15%* mniej energii. Jaki jest tego rezultat? To tak, jakby Twoja lodówka przez 7 tygodni w roku nie zużywała energii**. Dla wielu osób ta kwestia może mieć znaczenie i może wpływać ostateczny wybór.

* Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń.

** Rok składa się z 52 tygodni, z czego 7 tygodni stanowi około 15%, co odpowiada mniejszemu zużyciu energii nawet o 15% w skali roku dzięki SmartThings.  Optymalizacja ta bazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania) i może się różnić w zależności od sposobu korzystania.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.