Moderno-wnetrza.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Panele podłogowe Quick Step

panele

Panele podłogowe Quick Step są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy ceną, niezawodnością, funkcjonalnością i wyglądem dla podłóg w swoim domu. Panele podłogowe Quick Step dostepnę są w wielu odcieniach imitujących różnorodne gatunki drewna – Buk, Dąb, Jesion czy Brzozę. W wyniku tego każdy wybierze ten kolor, który podoba mu się najbardziej i pasuje do otoczenia.

Panele podłogowe Quick Step – charakterystyka produktu

Dlaczego panele podłogowe Quick Step są tak cenione? W sieci internetowej można znaleźć szereg pozytywnych informacji na ich temat. Internauci najbardziej cenią takie cechy jak:

-Wygoda czyszczenia i pielęgnacji. Panele podłogowe Quick Step są niezwykle wygodne w utrzymaniu – każde zachlapanie czy zabrudzenie można w łatwy i bezpieczny sposób zmyć używając nawet mokrej szmatki. Bez najmniejszych obaw o dostanie się wilgoci do wnętrza paneli i ich zniszczenie w czasie. Mechanizmy zatrzaskowe idealnie do siebie pasują, a pokrycie ich warstwą HydroSeal gwarantuje, że nic nie dostanie się do wnętrza budowy paneli, a wręcz każda cząsteczka wody zostanie od niej odepchnięta.

-Gwarancja; panele podłogowe Quick Step gwarantują 20, a nawet 25-letnią gwarancję jakościową paneli podłogowych przez co są pewnym wyjściem na niezwykle długi czas. Panele podłogowe Quick Step są tak mocne, że z powodzeniem mogą być montowane nawet w przestrzeniach użytku publicznego, w których każdego dnia przechodzą po nich setki osób.

-Antystatyczność; dzięki antystatyczności panele podłogowe Quick Step gwarantują, że niezależnie od warunków środowiska panele nie będą absorbować ładunku elektrostatycznego. Dzięki temu żadna cząsteczka kurzu nie będzie przylegać do powierzchni paneli gwarantując im piękny wygląd. Ogranicza to konieczność częstego zmywania podłogi, które w przypadku paneli innych rodzajów bywa uciążliwe.

-Zamek bezklejowy Quick Step; panele podłogowe Quick Step są wyposażone w zatrzaski Uniclick. Dzięki temu z powodzeniem można łączyć je zarówno na prosto jak i pod kątem bez użycia kleju. W wyniku tego już po zakupie użytkownik może samodzielnie wyłożyć podłogę w swoim salonie, łazience czy pokoju.

Podsumowanie

Panele podłogowe Quick Step są spełnieniem marzeń nie jednej rodziny. Mają w sobie wszystko czego potrzebuje funkcjonalna podłoga. Dobra jakość wykonania, wygoda i wiele nowinek technologicznych zastosowanych w panelach podłogowych Quick Step potrafią do siebie przyciągnąć nawet najbardziej wymagających klientów.